Haberler

Dogecoin Yine Gündemde: “Hot Doge” Paketi Açık Artırmada!

Doge eski şaşaalı günlerini geride bıraksa da ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Dogecoin yine enteresan bir haberle gündeme geldi. Ünlü et ve soğuk kesim şirketi Oscar Mayer, Twitter’dan yapmış olduğu bir duyuru ile Dogecoin temalı sosis (Hot Doge) paketini açık artırmaya çıkardığını belirtti.

Türünün tek örneği olma özelliğine sahip olan üründen sadece 1 adet var ve bu da eBay üzerinden açık artırmaya çıkacak. Cumartesi günü bitmesi planlanan açık artırmadan kazanılacak olan tüm gelirler gıda bankasına ve açlık yardım kuruluşu Feeding America’ya gidecek.

Şu ana kadar teklif edilen en yüksek meblağ 3.050 dolar oldu. Öte yandan Oscar Mayer, söz konusu sosis paketinin 10.000 DOGE değerinde olduğunu belirtti. Bununla birlikte Oscar Mayer’in Twitter profil resmini shiba inu köpeği temalı bir hale getirmesi gözlerden kaçmadı.

DOGE Gıda Markalarının Dikkatini Çekiyor

DOGE bundan önce de Burger King, Snickers, Milky Way ve KFC gibi markaların da dikkatini çekmiş, söz konusu gıda şirketleri Dogecoin temalı sınırlı sayıdaki ürünleri müşterileriyle buluşturmuştu.

Hala Elon Musk’ın himayesi altında olan Dogecoin, bir dönem kırdığı rekor yükseliş grafiğinden uzak olsa da kripto camiasının ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu