BitcoinEthereum

Dokuz Yıldır Uykuda Olan Bitcoin (BTC) Cüzdanı Sonunda Harekete Geçti!

Uykudaki cüzdanların hareketlenmesi ne anlama geliyor?

Neredeyse son 9 yıldır uykuda olan 407 BTC‘lik Bitcoin cüzdanı sonunda kış uykusundan uyanmışa benziyor.

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre 2013’ten bu yana ilk kez etkin hale gelen BTC cüzdanı, an itibarı ile 15,5 milyon dolar ihtiva ediyor.

Bitcoin’in o zamanki değeri hesaba katıldığında -yaklaşık 355.254 dolar değerindeydi- söz konusu cüzdanın ciddi şekilde kar ettiği aşikar.

Yıllardır Uykudaydılar!

Son dönemde böyle yüksek meblağlı cüzdanların harekete geçmesi son derece dikkat çekici.  2011 yılına kadar uzanan söz konusu adresler gizemini korumayı sürdürüyor. Birçokları bu cüzdanların Satoshi Nakamoto‘ya ait olduğunu iddia ediyor.

Öte yandan yine yakın dönemde 5 milyon dolardan fazla ETH içeren hareketsiz bir Ethereum cüzdanı da geçtiğimiz ayın sonlarında uyandı.

Bu tür yüksek meblağlı cüzdanların harekete geçmesi birçokları için ayı sinyali olarak yorumlanıyor. Bu sebeple de bazı kesimler tarafından yakından takip ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu