BitcoinHaberler

Dolar Kuru Yükseldi: Bitcoin’e Yatırım Yapanlar Fiyatı Dengeledi

Dolar kuru bugün gün sonuna doğru 6.25 TL seviyesinden kapalı piyasalarda işlem görüyor.

Kripto para birimlerinin değeri son 24 saat içerisinde çok kez gündeme geldi. Türkiye’de internetin kısıtlanması olayları, vatandaşların yaşanan şehit haberlerinden dolayı medyaya erişimde zorlanması ve dolar kurunun yükselmesi sonrasında Bitcoin yatırımcıları da yatırım için doğru zaman olup olmadığını düşünmeye başladı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatındaki Düşüş Devam Ediyor! Sıradaki Yön Ne Olacak?

Türkiye’deki kripto para birimi yatırımcısı çok sayıda kimse, dolar kurunun yükselmesi ile Bitcoin’den çok fazla zarar etmekten kurtulurdu. Zira dolar kuru son birkaç gün içerisinde yüzde 2’nin üzerinde değer kazanırken, BTC ise yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşadı.

ABD ve AB’den yapılan açıklamalar sonrasında dolar kuru yükselmeye devam ederken borsada hisselerin büyük bölümü değer kaybetti ve dolar kuru son ayların en büyük rekorlarını birbiri ardına kırmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu