bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerDolar kuru yükseldikçe Bitcoin yatırımcısı kar ediyor

Dolar kuru yükseldikçe Bitcoin yatırımcısı kar ediyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dolar kurunda her bir kuruş artış Türk Bitcoin yatırımcılarının daha fazla kar etmelerinde etkili oluyor. Yatırımcılar dolar kurunun yükselmesinin ekonomik olarak çöküşlere sebep olsa bile Bitcoin fiyatlarına etkisi dolayısı ile memnun olduklarını ve yatırımlarından elde ettiklerini, kar rakamlarının bu sayede daha yükseklere çıktığını belirtiyor. Dolar kurunda her bir kuruş yükseliş beraberinde daha fazla artışları tetiklerken, yatırımcıların dolar kurundan elde ettiği kar, Bitcoin sahiplerinin de daha fazla kar etmesi ile sonuçlanıyor.

ABD Doları, Türk Lirası karşısında her gün daha fazla güçlü konuma gelirken, artışlar beraberinde daha fazla kur artışlarını tetikliyor ve bu durum beraberinde daha yüksek kar rakamlarının ortaya çıkmasında çok daha fazla etkili oluyor.

Dolar durgun, yatırımlar daha durgun

Dolar kurunun son birkaç gündür durgun olması ve bugün 6.20 TL civarına kadar gerilemesi dolayısı ile yatırımcıların yatırımlarının da güncel fiyatlandırmalar dolayısı ile durgun olduğu, ABD Doları kurununda durgun olmasının etkileri ile birlikte kar edemedikleri açıklandı. Türk yatırımcılara göre ABD Doları daha fazla artacak ve Bitcoin fiyatı ile birlikte artış yaşanması gelecek süreçte çok daha fazla kazanmalarında etkili olacak olduğu düşünülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları