Bitcoin

Dolarda 7.19 TL Seviyesi Görüldü – Bitcoin Yatırımcıları Çifte Kazanç Elde Ediyor

Dolar kuru son dönemin en büyük yükselişlerinden birisini bugün gördü.

Kısa sürede 7 TL seviyesine ulaşan ve arkasından 7.19 TL seviyesine kadar yükseliş gösteren dolar kuru yakın zamanda yatırımcılarına kazandırmayı sürdürüyor. Dolar alanlar rekora koşarken, Bitcoin yatırımcıları iki koldan da kazanmış oluyor.

Dolar kurunda yaşanan yükselişlerin ne kadar süre daha devam edeceği belirsizliğini korurken, Bitcoin’in gün içerisinde 9.300 dolara yükselmesi ile beraber Türk kripto para yatırımcıları olması gerekenden daha fazla kazanç sağladılar.

Bitcoin dolar üzerinden fiyatlandığı için, normal fiyat artışlarına oranla Türk yatırımcılar için değeri daha sık değişim gösteren bir yatırım aracı.

Kısa vadede dolar kuruna yatırım yapanlar Bitcoin’e yatırım yapanlara oranla daha az kazanırken, Bitcoin üzerinden yatırımı yapanlar bugün toplamda yüzde 3’ün üzerinde kazanç sağladılar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu