AltcoinHaberler

Dolce & Gabbana da Kripto Para Sektörüne Giriyor!

Dolce & Gabbana, NFT işine giriyor!

Dünyanın en büyük giyim markalarından birisi olan Dolce Gabbana da kripto para sektörüne çok bilindik bir yöntem ile giriş yapıyor. Dolce & Gabbana, son dönemde bir hayli popüler olan NFT’leri kendi lehine kullanma kararı aldı ve milyonlarca dolarlık satışlardan sonra bu sektöre dahil olmak istiyor.

Dolce Gabbana, Kendi NFT Koleksiyonunu Yaptı

Özellikle Crypto Punks ile başlayan ve Solana ile Polygon ağlarındaki NFT satışları ile ivme kazanan çılgınlık, şimdi de dünyaca ünlü markaların bundan faydalanmak istemesi ile ivmesini devam ettiriyor. Visa’nın bir Crypto Punks NFT’si satın almasından sonra kurumların buna olan ilgisi de arttı.

Forbes tarafından aktarılan habere göre ise büyük kurumların yanı sıra dünyaca ünlü moda markaları ve sanatçılar da NFT sektörüne ilgi duyuyor ve Dolce Gabbana bunun son örneği oldu. Dolce & Gabbana tarafından yapılan açıklamada “Coollezione Genesi” isimli koleksiyon tanıtıldı ve bunun UNXD ile ortaklaşa yapıldığı vurgulandı. Sadece 9 parçadan oluşan bu NFT koleksiyonu, sadece NFT’den ibaret değil ve bunların beş tanesinin fiziksel karşılığı da bulunuyor. Yapılan açıklamada bunların sanal ve fiziki karşılıklarının olmasının koleksiyon değerlerini arttıracağı belirtildi.

Söz konusu koleksiyon bu hafta Alta Moda moda haftası programında satışa sunulacak. Venedik içerisinde yapılacak olan dev defilede bir de NFT satışlarının olması binlerce yeni kullanıcı anlamına gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu