Kripto HaberleriHaberlerDonald Trump'tan Türkiye İle İlgili Tweet: Dolar Hızla Değer Kazanıyor

Donald Trump’tan Türkiye İle İlgili Tweet: Dolar Hızla Değer Kazanıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Türk Lirası bugün itibarı ile tarihi bir düşüş yaşadı ve Dolar karşısında yüzde 17, Euro karşısında ise yüzde 15 değer kaybetti.

An itibarı ile Dolar 6,414 , Euro ise 7,332 seviyelerinde işlem görüyor.

Donald Trump Türkiye İle İlgili Tweet Attı

“Türkiye’den gelen çelik ve aliminyuma uygulanan vergilerin 2 katına çıkarılması için talimat verdim. Güçlü Dolarımız, Türk Lirası karşısında değer kazanmaya devam ediyor. Türkiye ile ilişkilerimiz şu anda hiç iyi değil!.”

şeklinde açıklamada bulundu.

Türk Yatırımcısı Bitcoin’den Zarar Etmedi

Bitcoin‘i genelde yurt dışı borsalarından al sat yapan yatırımcılar, Bitcoin düşmüş olsa bile dolar yükseldiği için yatırımlarında Türk Lirası bazında zarar etmediler. Örneğin 1 BTC’si olan bir yatırımcı, bugün Bitcoin yatay seyrini korusa bile eğer yatırımını Türk Lirasına çevirirse yüzde 10 ila 15 oranında bir kar elde etmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları