BitcoinHaberler

Düğünlerde Altın Devri Bitti, Bitcoin Devri Başlıyor!

Bitcoin geleneklerde de Altının yerini alıyor.

Müslüman çoğunluğa sahip olan Endonezya’da ulusal dini konsey kripto paraların haram ve kullanımının yasak olduğuna karar vermiş olsa da hükümet tarafından desteklenen kripto paralar Endonezyalı yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Büyük ilgi gören kripto paralar geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir düğünde damattan geline hediye olarak verildi.

Bir kripto ticaret şirketi olan riv.co.id’de iş geliştirme müdürü olarak çalışan Jordan Simanjuntak, geçtiğimiz günlerde evlendiği eşi Johana Dwi Utama’ya 719 milyon Endonezya Rupisi değerinde 1.11 Bitcoin hediye etti.

Jordan eşine Bitcoin hediye etmesi ile ilgili “Bu Bitcoin’i eşime vererek, eşimin daha sonra çocuklarımıza ve torunlarımıza verilmek üzere birikimi devam ettirebileceğini umuyorum.” dedi.

2019 yılından bu yana kripto para birikimi yaptığını ifade eden Jordan, artık kripto yatırımlarını eşi ile birlikte yapmaya başladıklarını söyledi.

Eşinin Bitcoin hediye etmesinden çok mutlu olduğunu belirten Johana Dwi Utama “Gerçekten mutluyum. Ben de bir metaverse hayranıyım ve eşimin çalıştığı Triv’de bir metaverse coin portföyüne sahibim” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu