AltcoinBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Dünya Devi Audi de Kripto Para Sektörüne Giriyor!

Audi, NFT koleksiyonu ile resmen kripto para sektörüne adım atıyor.

Dünyanın en büyük otomotiv markalarından birisi olan Audi de kendi NFT koleksiyonu ile kripto para sektörüne giriş yapmaya hazırlanıyor. NFT’ler son dönemde inanılmaz bir popülerlik elde etti ve aktarılan bilgilere göre Audi de bundan faydalanacak.

Audi, NFT Koleksiyonu Tasarlıyor

Alman otomobil devi Audi, NFT piyasasına giriş yapmak için xNFT ile ortaklık imzaladı ve 10 Ağustos tarihinde bunun meyveleri görülecek. 8 Ağustos tarihinde yapılan duyuruda Audi’nin kendi NFT’lerini xNFT protokolü üzerinde piyasaya süreceği belirtildi.

15 saniyelik bir video yayınlayan ve ilginç bir şekilde bunu Çince gerçekleştiren Audi’nin özellikle Asya piyasalarındaki NFT ilgisinden faydalanmak istediği görülüyor. Çin’in en büyük sosyal medya platformlarından olan Weibo üzerinde de bununla ilgili bir duyuru yayınlandı. Audi, sınırlı sayıda üreteceği NFT’lere FAW-Wolkswagen odaklı ürünlerini de ekleyecek.

Söz konusu xNFT platformunun şu an için en büyük NFT protokollerinden birisi olduğu vurgulanıyor. Şirket daha önce Dark Horse, Digicenter, Larva Labs ve AB-Çin Bilim ve Teknoloji Komitesi ile de beraber çalışmıştı. Şirketin buna ek olarak Huobi Labs, Fundamental Ventures ve Continue Capital gibi kurumlardan da fonlama aldığı bilinmekte.

NFT’ler artık sadece ünlülerin değil şirketlerin de ilgi duyduğu bir alan haline geldi ve milyonlarca dolarlık satışlar yakında hükümetlerin de buna dahil olmasını sağlayabilir. NFT’lerin bu haftaki toplam hacmi ise milyarlarca dolara ulaştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu