Kripto HaberleriHaberlerDünya Ekonomi Forumu, SHIB Haberini Yalanladı!

Dünya Ekonomi Forumu, SHIB Haberini Yalanladı!

Takip et

Dünya Ekonomi Forumu (WEF) yetkilileri, geçtiğimiz hafta kripto topluluğunda geniş yankı bulan Shiba Inu haberleriyle ilgili bir açıklama yaptı. Yetkililer, küresel metaverse politikası çerçevesinde SIHB ekibine bir çalışma daveti göndermediklerini duyurdu.

WEF, SHIB geliştiricileriyle temasta bulunduklarını reddetmedi ancak yetkililer bunun bir davet veya ortaklık içermediğinin altını çizdi.

Açıklama tarihinden 10 gün önce, 22 Kasım’da SHIB ekibinin önemli isimlerinden Shytoshi Kusama, Twitter hesabından bir anket paylaştı. Shytoshi Kusama, meme token topluluğuna “WEF ile çalışmamızı ister misiniz?” tarzında bir soru sordu.

Soruya yanıt veren 23.000 kullanıcının %62,5’i olumlu karşılık verdi. SHIB topluluğunun bir kısmı ise bu hamlenin ademi merkeziyetçilik ilkesine zarar verebileceğine dair endişelerini dile getirdi.

Anketin ardından Dünya Ekonomi Forumu’nun Shiba ekibi ile çalışmak istediğine dair paylaşımlar yankı buldu.

WEF, Metaverse İçin Kimlerle Çalışıyor?

Dünya Ekonomi Forumu, geçtiğimiz Mayıs ayında sanal dünya için bir araştırma-geliştirme çalışmasına başladığını duyurdu. Dev organizasyon, metaverse araştırması için Decentraland, Meta, Polygon ve Animoca Brands gibi yüzden fazla şirket ile işbirliği yapıyor. WEF, ayrıca VR şirketleri, bankalar ve önde gelen üniversiteler ile de fikir alışverişinde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
yuusf

ilk baktıgımda bir anda heyacanlandım ama haberi okuduktan sonra bir haber niteliğinde olmadışına kesin olarak karar verdim

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları