AnalizBitcoin

Dünyaca Ünlü Analist’in Bitcoin (BTC) Tahmini Ne? Diğer Analistler Ne Düşünüyor?

Ünlü analist, BTC için öngördüğü tahminini açıkladı.

Pandemi kaynaklı ekonomik krizin hem itibari para piyasasını hem de kripto paraları son derece olumsuz etkilemesinin ardından toparlanma sürecine geçen kripto paraların başında Bitcoin geliyor. Son birkaç aydır yatay düzlemde işlem gören BTC’nin göstereceği ivmeyle ilgili sayısız öngörüde bulunuluyor.

Bitcoin’in geleceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Timothy Peterson’a göre en değerli kripto para biriminin 75 bin dolara yükselmesi imkansız değil.

Ünlü analist Bitcoin’in bu yılki gidişatının 2013’teki durumuna benzetti ve buna göre Bitcoin’in 75.000 doları görmesinin ütopik bir tahmin olmadığını belirtti. Bununla birlikte Bitcoin’in 2013’teki yükselişinin organik olmadığını iddia eden “The Will Report”a göre Mt.Gox kripto para piyasasını manipüle etti ve böylece Bitcoin’de zirveye ulaşmak kaçınılmaz oldu. Timothy Peterson ise bu iddialarla ilgili şu tweeti yayınladı:

Şimdilerde eskiye nazaran daha organik bir şekilde yükselişlerin görülebileceği ifade eden Peterson, bu düşüncesinde yalnız değil. BTC her ne kadar şu an yatay seyrine devam etse de sene sonu özellikle de 2021 senesi içerisinde Bitcoin’in ciddi şekilde yükseleceğiyle alakalı son derece olası teknik ve temel analizler mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu