HaberlerNFT

Dünyaca Ünlü Tablolar NFT Çılgınlığının Bir Parçası Haline Gelecek!

Hermitage Müzesi ile Binance'in ortaklaşa gerçekleştireceği müzayedede nadide eserlerin dijital reprodüksiyonları boy gösterecek.

NFT çılgınlığı bu kez de dünyaca ünlü nadide eserlerin müzayedesinde boy gösterecek!

Dünyanın en büyük hacmine sahip kripto para borsası Binance; Da Vinci, Van Gogh ve Claude Monet gibi dev isimlerin tablolarının NFT’lerini açık artırmaya çıkaracak!

Devlet müzesi olan Hermitage ile Binance’in ortaklaşa gerçekleştireceği etkinlikte dünyanın en tanınmış sanatçılarından bazılarının eserlerinin yer aldığı dijitalleştirilmiş bir koleksiyonunun açık artırmaya çıkarılacağı duyuruldu.

“Jetonunuz Hermitage’da Tutuluyor” başlıklı koleksiyon, müzede kalan her NFT’nin bir kopyasıyla birlikte toplam 5 NFT’den oluşuyor.

Söz konusu eserler arasında Leonardo da Vinci’nin “Madonna ve Çocuk”, Giorgione’un “Judith”, Vincent Van Gogh’un “Leylak Çalısı”, Wassily Kandinsky’nin “Composition VI” ve Claude Monet’nin “Montgeron’daki Bahçenin Köşesi”nin dijital reprodüksiyonları da yer alacak.

Özellikle sanatseverler tarafından büyük ilgi görmesi beklenen müzayede, NFT’lerin giderek artan popülerliğini bir kat daha artıracağa benziyor.

Bugüne kadar çok sayıda dijital koleksiyona imkan tanıyan NFT’ler, müzik parçalarından, tablolara, nadide mücevherlerden, oyunlara ve hatta Twitter CEO’su Jack Dorsey’nin ilk tweetine kadar çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu