Bitcoin

Dünyaca Ünlü Yatırım Şirketinden Yüklü Bitcoin (BTC) Yatırımı ve Fiyat Tahmini

The Motley Fool, portföyüne 5 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı ekledi.

Bitcoin (BTC) fiyatı 52.000 dolar seviyesini de geride bırakarak tüm zamanların rekorunu tazeledi. Bitcoin fiyatının 52.000 dolara kadar çıkması bazı yatırımcıların BTC konusunda geç kaldığını düşünmesine neden olmakta. Dünyanın en büyük finans ve danışmanlık devlerinden birisi ise buna katılmıyor.

İlgili Haber
Bitcoin'de (BTC) 100.000$ Ne Zaman Gelecek? Ünlü Analist Gerekçeleriyle Açıkladı!

The Motley Fool, Bitcoin Aldı

ABD merkezli yatırım ve danışmanlık devi The Motley Fool, portföylerine 5 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı eklediğini açıkladı.

The Motley Fool’un Twitter hesabından yapılan açıklamada bu yatırımın sebepleri de üç sebeple açıklandı:

1. Bunun (Bitcoin) uzun vadede altından çok daha verimli değer saklama görevi üstleneceğine inanıyoruz.
2. Bunun önümüzdeki 10 yıllık süreçte fiyat daha dengeli bir hal aldıkça işlemler için bir araç haline geleceğine inanıyoruz.
3. Bunun enflasyona karşı verimli bir koruma sağlayabileceğine inanıyoruz.

The Motley Fool’un portföyünde önümüzdeki 15 yıl içerisinde 10 kat artabilecek varlıklar arasına Bitcoin’in de girmesi aslında hala geç kalınmadığını ortaya koymakta.

Aslında danışmanlık firması uzun süredir kripto para sektörünü araştırmakta. The Motley Fool 2017 yılında yaptığı bir analizinde Bitcoin’in en büyük rakibinin Ethereum değil Litecoin olduğunu vurgulamıştı.

The Motley Fool sonrasında okuyucuların buradan çıkıp en çok ziyaret ettiği ikinci internet sitesinin ABD’nin vergi idaresi olması ise aslında yapılan yatırımların ne kadar kazançlı olabileceğini ortaya koyuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu