Haberler

Dünyanın En Büyük 7. Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’da Hizmet Sunmaya Başladı!

Huobi resmi olarak Japonya'da hizmet sunmaya başladığını açıkladı.

CMC’ye göre dünyanın hacme göre en büyük 7. kripto para borsası Huobi, bugün resmi olarak Japonya’da hizmet sunmaya başladıklarını ve ilk yatırımcıların hesaplarına 4.65 dolar değerinde XRP hediye edecek olduklarını açıkladı. Sadece Japonya’daki yatırımcılar için 4.65 dolarlık XRP hediyesi verilecek olduğunu açıklayan Huobi, Japonya’da hizmet sunacak olduğu sektörün büyük olması ve rakiplerinin çok azılı rakipler olmasından kaynaklı olarak piyasada yatırımcıları kendisine çekmeye çalışacak. Yatırımcıların kripto para alım ve satım işlemleri için tercihlerinin Huobi’den yana olması ise komisyon oranları ve hız, güvenlik diğer birçok farklı konuya bağlı olarak değişecek.

ABD’li rakibi Coinbase

Dünyanın en büyük hacme göre 2. kripto para borsası, yatırımcı hesabı sayısına göre dünyanın en büyük 1. kripto para borsası Coinbase ile Huobi arasında kıyasıya rekabet yaşanacak. Binance tüm zamanların en büyük kripto para borsası olarak kendilerine henüz Huobi’yi rakip olarak görmezken, Binance’ın tek rakip olarak Coinbase’yi görmesi zaman zaman Binance’ın dünyanın en büyük borsasında görüş payının olduğu iddialarını kuvvetlendirmekte. Binance ve Coinbase arasında kıyasıya rekabet yaşanıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box