binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDünyanın En Büyük Dijital Varlık Şirketi Grayscale, Sürpriz İki Altcoin İçin Yatırım...

Dünyanın En Büyük Dijital Varlık Şirketi Grayscale, Sürpriz İki Altcoin İçin Yatırım Ürünü Çıkaracağını Duyurdu

Kripto para şirketi Grayscale, yaptığı duyurusunda iki farklı altcoin için birer tröst başlattığını yatırımcılar ile paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir varlık yöneticisi olan Grayscale, ürün tekliflerini genişleterek ve yatırımcılara Bitcoin katman-2 protokolü Stacks (STX) ve Near Protocol’e (NEAR) maruz kalma olanağı sağlayacak iki yeni yatırım tröstü kurdu.

Yeni tröstler akredite yatırımcılarla sınırlı olacak ve Grayscale tarafından sunulan diğer özel arzlara benzer şekilde faaliyet gösterecek. Bu tröstler Solana, Chainlink ve Decentraland gibi kripto paralara yönelik çeşitli teklif portföyüne katılıyor.

Grayscale’in Ürün ve Araştırma Başkanı Rayhaneh Sharif-Askary yaptığı yazılı açıklamada, “Çeşitlendirilmiş kripto varlık maruziyetine yönelik devam eden taleple birlikte Grayscale, yatırımcıların kripto ekosisteminin gelişmekte olan ve gelişen kısımlarına erişmelerini sağlayan yeni ürünler piyasaya sürmeye kararlıdır” dedi.

İlgili Haber  SEC Başkanı Gary Gensler, Ethereum Spot ETF'lerinin Onayı Konusunda Konuştu: İpucu Vermiş Olabilir!

Bir Bitcoin katman-2 ağı olan Stacks, Bitcoin’e akıllı sözleşme işlevselliği getirmeyi hedefliyor. Normal şartlarda Bitcoin ağı üzerinde akıllı sözleşmeler kullanılamıyor.

Stacks Yatırımcı İlişkileri Lideri Kyle Ellicott, “Stacks ekosistemi içinde, genel olarak kurumlardan gelen talepte güçlü bir artışa tanık oluyoruz. Bitcoin likiditesinin kilidini açmak ve bunu daha kullanılabilir hale getirmek konusundaki bu geniş boşluk azalmaya devam ettikçe, daha büyük Bitcoin ekosistemi de benzer bir talep görüyor.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Cavit karaman

Yan kuruluşu olduğunu söyleyen wexchange isimli yatırım platformu bakiyemi vermiyor

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail