binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEfsanevi Trader, Gizli Kripto Para Adreslerini Yanlışlıkla Paylaştı: İşte Elindeki Altcoinler

Efsanevi Trader, Gizli Kripto Para Adreslerini Yanlışlıkla Paylaştı: İşte Elindeki Altcoinler

Kripto para piyasasının en tanınan analistlerinden GCR Binance'e transfer yapınca diğer kripto para cüzdanları da ortaya çıktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının efsanevi isimlerinden analist GCR’nin daha öne bilinmeyen bazı altcoin cüzdanları ortaya çıkarıldı.

GCR Perşembe günü yeni bir Binance yatırma adresine 1 milyon dolarlık ETH gönderdi. Bu işlem, aynı para yatırma adresini kullanan birkaç hesabı ortaya çıkardı. GCR bağlantılı olduğu düşünülen bu hesaplar 4.3 milyon dolarlık TRUMP ve 830 bin dolarlık OX tutuyor, 12 milyon dolarlık ETH ile Eigenlayer’da farm yapıyor ve Friendtech’te eski adı ‘azukipunk112’ olan bir sniper botu çalıştırıyor.

Bu yatırma adresi, GCR’nin genellikle dogwifhat olarak bilinen Achi NFT’yi satın almak için kullandığı hesapla ilişkili. Analist bu NFT’yi 18 Mart’ta 1210.8 ETH (4.33 milyon dolar) karşılığında satın almıştı. Kalan 310 ETH’yi 0x7CB adlı yeni bir Binance yatırma adresine yatırdı.

İlgili Haber  Binance Yeni Rezerv Raporunu Yayınladı: İşte Elindeki Altcoinler ve Müşterilerinin Altcoin Varlıkları

Diğer 0x321 adresi, 2023’ün sonlarından 2024’ün başlarına kadar TRUMP, OX ve NFD satın alıyordu. Geçen ay itibarıyla sessizliğe bürünen hesapta hala bazı önemli varlıklar bulunuyor: 4.2 milyon dolarlık TRUMP, 960 bin dolarlık OX, 576 bin dolarlık NFD ve 573 bin dolarlık MPL.

GCR ilişkili diğer bir adres olan 0x513 kısa adresli cüzdan, Friendtech sniper botunu kullanarak bu platforma katılan önemli hesapların birden fazla tokenini satın almış. Bu adresin satın aldığı ilk birkaç hesap arasında Su Zhu (22 bin dolarlık token), Cobie (30.6 bin dolarlık token) ve Charlotte Fang (8.4 bin dolarlık token) vardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail