Altcoin

Ekonomi Duayeni Kevin O’Leary Bitcoin’in Düşüşü Hakkında Konuştu

Ekonomi piyasalarının önemli isimlerinden olan Kevin O'Leary, büyük kripto para şirketlerinin çöküşünü olumlu buluyor.

Yıllar boyunca Amerika’nın önde gelen finans programlarında sunuculuk yapan ünlü yatırımcı ve Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, büyük kripto para şirketlerinin çöküşü hakkında konuştu. O’Leary, büyük ve kendi seviyelerinin çok üstüne açılan kripto para şirketlerinin batmasını olumlu buluyor.

Bunun bazı kripto para şirketlerinin batışından çok kripto para ekonomisinin gelişmesi olarak düşünülmesi gerektiğini aktaran O’Leary, büyük balıkların avlanması gerektiğini belirterek aslında ciddi düşüşlerde piyasanın bir bakıma temizlendiğini söyledi.

O’Leary, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Size herhangi bir piyasada dip noktalara nasıl ulaşılacağını anlatayım. Menkul kıymet, kripto para veya gayrimenkul yatırımı yapıp yapmadığınız önemli değil ve her zaman dibi görmek için büyük birkaç balığın avlanması gerekiyor. Bu durum uzun vadeli yatırımlarda dipten alım fırsatı verir ve aslında kripto paralar tam olarak bunu yaşadı.

Bunun olmasını her zaman istemiyorum ancak bu size güzel bir dip fırsatı verir. Her zaman bir noktadan yeniden başlamak gerekir ve birileri kurban olarak verilir. Kripto para sektöründe de yeni kurban büyük şirketler oldu.”

Bu dip seviyelerin geçeceğini ve aslında bu durumun atlatılacağını ifade eden O’Leary, bu filmi daha önce gördüğünün altını çizdi.

Birileri batınca başkalarının akıllanacağını aktaran O’Leary, kripto para sektöründe ana akım kabulün de arttığını hatırlattı. Ünlü yatırımcıya göre bu dip, son fırsat diplerinden birisi olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu