Kripto HaberleriDogecoinElon Musk Dogecoin (DOGE) Hakkında Konuştu: Fiyatta Hareketlilik Var!

Elon Musk Dogecoin (DOGE) Hakkında Konuştu: Fiyatta Hareketlilik Var!

Takip et

Tesla CEO’su Elon Musk, yakın zamanda Twitter Spaces’te yaptığı bir konuşma sırasında meme token Dogecoin’e (DOGE) olan desteğini yineledi.

Elon Musk: “Dogecoin to the Moon”

Tartışmalı girişimci, DOGE hakkındaki soruya “Dogecoin to the moon (Dogecoin Ay’a)” şeklinde cevap verdi.

Buna ek olarak, CNBC muhabiri Lora Kolodny Musk’ın açıklamalarıyla ilgili şunları söyledi:

“Ve ayrıca, Twitter’ın kripto para ödemelerine izin verip vermeyeceği sorulduğunda ve diğerleri “Dogecoin!” diye tezahürat yaptıktan sonra Musk “Dogecoin to the moon” dedi.”

DOGE fiyatının Elon Musk’ın konuşmasının ardından gösterdiği performansı aktaran grafik.

Geçtiğimiz hafta milyarder girişimci Elon Musk, Twitter 2.0 olarak tanımladığı “Her Şey Uygulaması”na ödemeleri entegre etmeyi planladığını doğrulamış ve DOGE için kısa süreli %19.4’lük bir fiyat artışını körüklemişti.

İlgili Haber
Dogecoin'de Yükseliş Devam Edecek Mi? Veriler Neyi Gösteriyor?

Musk tweet’inde ya da ekli tanıtım slaytlarında DOGE’den hiç bahsetmemiş olsa da, bu durum bazı yatırımcıların Dogecoin’in bir şekilde dahil olacağına dair umutlu olmalarını engellememiş gibi görünüyordu.

Musk’ın Twitter 2.0 vizyonunun bir parçası olarak listelenen diğer planlar arasında “Eğlence Amaçlı Reklam”, “Video”, “Şifreli DM’ler”, “Uzun Formatlı Tweetler” ve “Blue Verified’ın Yeniden Başlatılması” yer alıyor.

Slaytlardan elde edilen veriler, Musk’ın şirketi devralmasının şimdiden bir etki yaşattığı ve sosyal medya platformunun “yeni kullanıcı kayıtları” ve “kullanıcı aktif süresi” açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor. 2021’in aynı yedi günlük dönemine kıyasla geçen hafta sırasıyla %86 ve %30 artış kaydedildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları