DogecoinHaberler

Elon Musk ile Dogecoin (DOGE) Kurucu Ortağı Arasında Dikkat Çeken Sürtüşme!

Elon Musk ile Dogecoin (DOGE) kurucu ortağı, Twitter üzerinde ufak bir tartışma yaşamış gibi görünüyor.

Milyarder Elon Musk, yakın zamanda attığı bir Tweet ile Dogecoin’in (DOGE) kurucu ortağı Jackson Palmer’ı takip ettiğini bildirdi ve Palmer’ın zaman zaman “biraz olumsuz” olma eğiliminde olduğunu iddia etti.

Dogecoin Kurucusu Palmer, Elon Musk’ın Kendisini Fark Etmesiyle “Bir Başarım” Kazandığını Söyledi

Palmer, Musk’ın sözlerine yanıt olarak “Başarım kilidi açıldı” yazdı. Palmer bu sözlerle, Musk’ın hedefi haline gelen kişilerin arasına kendisinin de katıldığını açıklamış oldu.

Dogecoin’i 2013 yılında Amerikalı yazılım mühendisi Billy Markus ile birlikte bir şaka olarak kuran Avustralyalı Palmer, 2015 yılında ” toksik” kripto kültürünü gerekçe göstererek kripto para topluluğundan ayrılmıştı. Palmer özellikle kripto savunucuları tarafından benimsenen anarko-özgürlükçü görüşleri eleştiriyordu.

Palmer yakın zamanda katıldığı bir podcast programında “Bir süre insanları eğitmek için elimden geleni yaptım… ama sonra kimsenin bunu gerçekten umursamadığını fark ettim” demişti.

Dogecoin’in muazzam fiyat artışları kaydetmesi ve 2021’in başlarında 90 milyar dolarlık bir dev haline gelmesinin ardından Palmer, sektörün durumu hakkında bazı tartışmalı görüşlerini paylaşmak üzere Twitter’a geri dönmüştü.

İlgili Haber
Milyarder Mark Cuban'dan Elon Musk'a Dogecoin (DOGE) Önerisi!

Palmer, Elon Musk’ı “Bencil Bir Dolandırıcı” Dolarak Nitelemişti

Avustralyalı yazılım mühendisi, Dogecoin’in en güçlü destekçisi olan Musk’ı şimdi silinen bir Tweet’inde “bencil bir dolandırıcı” olarak eleştirmişti.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Palmer, kripto endüstrisinin varlıklı bireylerden oluşan “güçlü bir kartel” tarafından kontrol edilen “tarikat benzeri” bir hızlı zengin olma planı olduğunu Tweet’ledikten sonra ünlenmişti.

Markus’un Musk’a olan hayranlığının aksine Palmer, Tesla CEO’suna karşı son derece eleştirel bir tutum sergilemeye devam ediyor. Palmer, geçtiğimiz ay Tesla CEO’sunu Twitter’ı saldırgan bir şekilde satın almaya çalıştığı için eleştirmişti.

Palmer geçtiğimiz günlerde Musk’ın kişilik kompleksini genişletmek ve egosunu artırmak için kripto hakkında tweet attığını söylemişti:

Sadece kripto paralarda pump yaptığı için Elon Musk’ı takip eden çok sayıda kişi var.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu