Haberler

Elon Musk, Milyonlarca Doları Elinin Tersiyle İtti – DOGE de Kabul Etmedi

Elon Musk, NFT'si için verilen milyonlarca dolarlık teklifleri reddetti.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, NFT’ler hakkında oluşturulan ve şarkı içeren tweetini, satıştan kaldırdı. Musk’ın son dönemde patlama yaşayan NFT sektörüne yönelik esprili tweeti, tahmin edilebileceği gibi yine ateşli bir tartışmayı başlattı. Musk ilk başta bu tweetini sattığını belirtse de daha sonra bundan vazgeçti.

Kendi tarzına özel bir şekilde NFT sistemini eleştiren ve buna eşlik eden Musk, daha sonra gelen milyonlarca dolarlık teklifler karşısında ise şaşırmış olabilir. Türk kökenli Sina Estavi gibi isimlerin milyonlarca dolarlık teklif verdiği NFT’de en yüksek teklif ise Beeple’dan geldi.

İlgili Haber
69 Milyon Dolarlık NFT'yi Satın Alan Kişinin Planı Ortaya Çıktı!

Elon Musk, NFT’sini Satmıyor

Kısa süre önce kendi NFT’sini 69,3 milyon dolara satan Beeple, Elon Musk’ın bu NFT’sine ise 69 milyon dolar teklif ederek diğer bütün rakiplerini saf dışı bıraktı. Ünlü CEO, Beeple’ın teklifine milyonlarca dolar değil, bunun yerine milyonlarca DOGE istediğini belirterek yanıt verdi.  Musk, bir süre sessizlikten sonra ise sonunda bunu satıp satmamakla ilgili kararını verdi ve takipçilerle paylaştı.

Milyarder girişimci, bunu satmanın kendisine iyi hissettirmediğini belirterek, satıştan vazgeçtiğini belirtti. Son dönemde milyonlarca dolarlık teklifler ile bütün sektöre damga vuran NFT satışlarına Elon Musk’ın NFT satışının da eklenmesi durumu tamamen değiştirebilirdi.

Buna rağmen Musk’ın tweetini satmaktan vazgeçmesi, NFT çılgınlığının da yakında en azından durulabileceğine işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu