AltcoinHaberler

Elon Musk, Twitter Alımı Konusundaki Hisse Yatırımını Arttırdı: Binance de İşin İçerisine Girdi

Elon Musk, SEC'e 13D formu bildirisinde bulundu ve hisse olarak yapacağı yatırıma eklemeler geldiğini ortaya koydu.

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Twitter’ı satın almak için ciddi bir teklif yaptı ve bu teklif ilk başta red alsa da devamında ilk onaydan geçti. Nakit ve hisse olmak üzere hisse başı 54 dolar değerinde bir teklifte bulunan Musk, şimdi ise hisse kısmına eklemeler yaptı.

İlgili Haber
Elon Musk Twitter İçin Satışlara Başladı! Bitcoin ve Ethereum Satacak Mı?

Musk’ın Twitter Teklifinde Güncelleme

Musk, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu‘na (SEC) yaptığı 13D bildirisinde toplam hisse karşılığı miktarı 27 milyar dolara çıkardı.

Musk’ın yaptığı bildiride 7 milyar doların üzerinde değere sahip özsermaye taahhüt mektubunun yer aldığı da görülmekte. Söz konusu şirketlere bakıldığında ise bunların arasında Binance kripto para borsasının da yer aldığı görülmekte.

Bu da aslında Musk’ın Twitter’ı satın almak için 7 milyar dolarlık destek aldığını göstermekte. Binance’in burada 500 milyon dolarlık destek sağlıyor olması ise bir hayli kritik.

Buna ek olarak Sequoia, Qatar ve Larry Ellison gibi dev isimler de bu alıma destek oluyor. Binance’in adının yer alması ise direkt olarak BNB fiyatında yükseliş yarattı ve Binance üzerinde BNB fiyatı 410 doları gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu