Kripto HaberleriHaberlerElon Musk Twitter Olayları ile İlgili Sessizliğini Bozdu: Dalga Geçti!

Elon Musk Twitter Olayları ile İlgili Sessizliğini Bozdu: Dalga Geçti!

Takip et

Elon Musk Pazartesi sabahı erken saatlerde Twitter ile devam eden çekişmesindeki en son gelişmeyle ilgili sessizliğini bozdu ve gülerken çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

Paylaşım Twitter’ın Musk’a şirketi devralmaktan vazgeçtiği için kendisine dava açmaya hazırlandığını bildirmesinin ardından geldi.

Elon Musk: “Twitter Mahkemede Bot Bilgilerini Paylaşmak Zorunda Kalacak, Şahmat!”

Paylaşımda Tesla’nın kurucusunun güldüğü dört fotoğraf ve şu yazılar yer alıyor:

“Twitter’ı satın alamayacağımı söylediler; Sonra bot bilgilerini paylaşmadılar; Şimdi beni mahkemede Twitter’ı satın almaya zorlamak istiyorlar; Artık mahkemede bot bilgilerini paylaşmak zorundalar.”

Tweet kısa sürede 400.000’den fazla beğeni aldı. Musk, 100.8 milyon takipçisiyle platformda en çok takip edilen kişilerden biri.

Birkaç dakika sonra Musk, Chuck Norris’in satranç oynadığı başka bir meme tweet attı. Musk, “Chuckmate (şahmat)” diye ekledi.

Musk birkaç gündür Twitter’da görünmüyordu. Bloomberg’in Pazar günü bildirdiğine göre, Pazartesi sabahki paylaşım, Twitter’ın yakında açılacak bir davada kendisini temsil etmesi için Wachtell, Lipton, Rosen & Katz LLP adlı büyük birleşme hukuku firmasını kiralamasından bu yana Musk’tan gelen ilk açıklama oldu.

İlgili Haber
Elon Musk Twitter'ı Satın Almaktan Vazgeçmişti: Uzmanlar Bundan Sonraki Süreci Değerlendirdi!

Tesla CEO’sunu temsil eden bir hukuk firması Cuma günü Twitter’a bir mektup göndererek Musk’ın 25 Nisan’da şirketi satın almayı kabul ettiğinde Twitter’ın “yanlış ve yanıltıcı beyanlarda bulunduğunu” ve ilk anlaşmanın birçok hükmünü “ihlal ettiğini” iddia etti.

Musk’ın ekibi, platformdaki “spam botlar” konusundaki endişelerini dile getirmiş ve Musk, Twitter’ın günlük aktif kullanıcılarının %5’inden daha azının otomatik spam hesaplar olduğunu kanıtlamasını istemişti.

Musk, Twitter’ın bünyesindeki bu “spam botların” sayısını önemli ölçüde düşük gösterdiğini savunuyor.

Gelişmeleri kripto para dünyası da yakından takip ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Nazare

Bu kadar param olsa bende dalga geçerdim.. 😂

Ama şaka bir yana,Musk ne kadar zengin olsa da o bir spekülator. Gerçek anlamda Twitter i hiçbir zaman satın alma niyeti olmamıştır. Sadece Twitter hisseleri ile oynama yaparak para kazanmaya çalışmıştır. DOGE ve shiba da yaptığı gibi. Son 5 yıldır aldığı ve sattığı crypto miktarı ve kârı açıklamadı sürece onun için başka birşey düşünmek aptalca.

Baltazar Kazmarek

“Sadece Twitter hisseleri ile oynama yaparak para kazanmaya çalışmıştır.” Manipülatör! Suçlu yani ancak kimse dokunamıyor.

Anonim

He he aynen öyle, gerçekleri görmek için yukarı bakın sosyal medya uzmanı siniz ya hepiniz anca yazın burdan atın arkadan nasıl kolay böyle dimi

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları