blank
DogecoinHaberler

Elon Musk’ın Anketi Sonuçlandı! Tesla Dogecoin Kabul Edecek Mi?

Musk'ın Dogecoin ile ilgili çelişkili yaklaşımları kafaları karıştırıyor

SNL programı sonrası Dogecoin’de yaşanan çöküş yatırımcılarını üzse de Musk, Doge üzerindeki korumasını devam ettiriyor. Doge’nin babası Elon Musk’ın son anketi sonuçlandı.

SNL’de bir skeçte Dogecoin için “üçkağıt” ifadesini kullanan Musk, daha sonra SpaceX’in Doge-1 görevini duyurdu. Musk’ın birbirine tezat bu açıklamaları arasında yatırımcıların da kafası karıştı.

Musk Doge’nin gerçekten bir “üçkağıt” olduğunu mu düşünüyor, yoksa bir internet mimi olarak onu desteklemeye devam edecek mi? Denklemini çözmeye çalışan yatırımcılar Musk’ın Doge anketi ile kısmen rahatladı.

Elon Musk Twitter’da yaptığı ankette, takipçilerine “Tesla’nın Doge coin kabul etmesini ister misiniz?” sorusunu yöneltti.

Ankete yaklaşık 4 milyon kişi katıldı. Bu yüksek katılımlı anketin sonucu da şaşırtmadı. İnsanlar %78.2 gibi ezici bir çoğunlukla, Tesla’nın Doge coin ile araç satışına başlamasını istedi.

Tesla bilançosuna Bitcoin ekledikten sonra Bitcoin ile araç satışı yapmaya başlamıştı. Musk’ın bu ankette ciddi olup olmadığı bilinmiyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
31 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu