Kripto HaberleriDogecoinElon Musk'ın Serveti, Ne Kadar Dogecoin (DOGE) Ediyor?

Elon Musk’ın Serveti, Ne Kadar Dogecoin (DOGE) Ediyor?

Takip et

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, dünyanın en zengin insanlarından birisi olmaya devam ediyor. Yılın başlarında ve ortasında şaka odaklı bir kripto para birimi olarak bilinen Dogecoin’e (DOGE) yönelen ve DOGE fiyatında ciddi bir artış yaşatan Musk, şu sıralarda ise DOGE’un adını pek anmıyor.

DOGE Servetini Ne İçin Kullanacak?

Buna rağmen Musk’ın DOGE için önemli adımlar attığı ve Ay yüzeyine DOGE göndereceğini söylediği bile biliniyor. Tabii ki Musk’ın yaptıkları da topluluk tarafından unutulmadı ve şimdi DOGE topluluğundan önemli bir kişi Musk’ın servetinin ne kadar DOGE’a eşit olduğunu hesapladı.

Ünlü YouTuber Matt Wallace, Elon Musk’ın servetini hesaplayıp bunu DOGE’a çevirdi. Aktarılan bilgilere göre Musk’ın 209 milyar dolarlık net serveti, 861 milyar adet DOGE’a eşit. YouTuber, Warren Buffett’in ve Bill Gates’in toplam servetlerinin bile buna yetişemediğini de aktardı. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk ise buna yanıt vererek söz konusu servetini “Mars üzerinde hayatı uzatmak” için kullanacağını vurguladı.

Musk’ın bir kere daha DOGE topluluğundan birisi ile etkileşime girmesi ve DOGE cinsinden bütün servetini Mars üzerinde yaşamı uzatmak için kullanacağını belirtmesi kesinlikle önemli bir etki yaşattı.

Doge topluluğu da bunun devamında “Dogecoin to the MARSSS” söylemi ile ilgili gönderinin altını doldurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları