Dogecoin

Elon Musk’tan Beklenen Haber Gelmiş Olabilir: Twitter’da İşler Değişiyor!

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Twitter'a verdiği teklifi kamuoyu baskısı ile kabul ettirebilir.

Dünyanın en zengin insanı ve ciddi bir Dogecoin (DOGE) hayranı olan Elon Musk, görünüşe göre yine istediğini elde edecek.

Musk, geçtiğimiz hafta Twitter’ı satın almak için teklif göndermiş ancak kurul buna yanaşmayıp “zehirli hap” olarak bilinen yolu seçmişti. Şimdi ise işler değişiyor.

İlgili Haber
Elon Musk Twitter Yönetim Kuruluna Atandı: DOGE Fiyatı Uçtu! Dogecoin Adaptasyonu Mu Geliyor?

Musk, Muradına Eriyor

Elon Musk, The Wall Street Journal tarafından aktarılan bilgilere göre Twitter’a teklifini kabul ettirmiş olabilir.

WSJ tarafından aktarılan bilgilerde, iki tarafın pazar günü buluştuğunu ve Musk’ın teklifinin yeniden görüşüldüğünü vurguladı.

İki tarafın ilerleme kaydettiğini aktaran haber kaynağı, bunun sebebini de açıkladı. Aktarılan bilgilere göre Musk’ın teklifinin yeniden görüşülmesinin sebebi hissedarların baskısı ve dava açılabilme korkusu.

Musk daha önce şirketin %9,2 hissesini satın almıştı. Bunun devamında direkt Twitter’ı satın almak istediğini aktaran Musk, hisse başına 54,20 dolar teklif etti. Twitter ise bunu kabul etmedi ve olay sosyal medyada ciddi anlamda tepki topladı.

WSJ, şu an için teklifin yeniden görüşüldüğünü ancak bunun tamamlanıp tamamlanmayacağının veya değişim olup olmayacağının belirsiz kaldığını aktardı.

Twitter’ın bu perşembe günü ilk çeyrek verilerini açıklayacağı biliniyor ve Twitter’ın teklif hakkında tam olarak bundan sonra açıklama yapmasını bekliyorlar.

Musk’ın Twitter’ı satın alması kesinlikle büyük bir değişim ve özellikle Dogecoin için de ileride faydalı olabilecek adımlar anlamına gelmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu