binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumElon Musk'tan Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Paylaşımı!

Elon Musk’tan Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Paylaşımı!

X'in sahibi Elon Musk bugün Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin'in X'ten neden ayrıldığını sordu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

X’in sahibi Elon Musk bugün Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in X’ten neden ayrıldığını sordu.

Vitalik Buterin’in X platformuna geri dönmesi gerektiğini düşünen Autism Capital’in paylaşımına yanıt veren Musk, “Vitalik Buterin neden X’ten ayrıldı?” diye sordu.

Vitalik Buterin uzun süredir kripto para merkezli Twitter benzeri bir sosyal medya platformu olan Farcaster’da aktif bulunuyor. Bu noktada Buterin Şubat ayında “Farcaster, pek çok insan için Twitter alternatifi olarak oldukça kullanışlı bir noktaya geldi. Bence kanallar aslında onu birçok yönden *daha iyi* kılıyor.” demişti.

Ethereum kurucusu Vitalik’in X’e geri dönmesi gerektiğini belirten Autism Capital, Farcaster kültür savaşını kazanamayacağını belirterek şunları söyledi:

“Vitalik’in X’e geri dönmesi gerekiyor. Farcaster kültür savaşını kazanamayacak.

Butrerin, Ethereum’un parlamasını istiyorsa, X platformuyladaha fazla ilgilenmeli, kendisini bir adada seçilmiş akranlarıyla tecrit etmemelidir.

Buradaki yani X platformundaki daha büyük topluluğu harekete geçirirse çok daha fazla etkisi olacak.”

Buterin’in , hesabının Ethereum Name Service adresi vitalik.eth’e bağlı olduğu Farcaster’da yaklaşık 180.000 takipçisi bulunurken X’te 5,2 milyon takipçisi bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail