Kripto HaberleriEOSEOS'un Bu Kadar Yükselmesinin Sebepleri Neler?

EOS’un Bu Kadar Yükselmesinin Sebepleri Neler?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

EOS geçtiğimiz son bir kaç hafta içerisinde en çok yükselen coinlerden birisi oldu. 2017’de kırdığı rekoru yenileyerek dün itibari ile 22 dolara kadar yükseldi. Şuanda 18.15 dolar seviyelerinden işlem gören EOS, yatırımcılar tarafından hergün düzeltme bazlı bir düşüş bekleniyor olsa da istikrarlı artışına devam ediyor.

Piyasada işlem hacmi bakımından Litecoin ve Cardano’yu geçerek 5. sıraya yükseldi. Günlük işlem hacminde ise Bitcoin’den sonra 2. sırada yer alıyor. Peki EOS’un bu kadar artmasının arkasındaki sebep ne?

Birçok Kişi Ethereum’a Rakip Olarak Görüyor

EOS, Ethereum gibi merkezi olmayan uygulamaların çalışmasını sağlayacak bir platform ve kendilerini Ethereum’dan daha verimli, güvenli ve ölçeklenebilir olarak tanımlanıyor. Bir çok analistçinin açıklamasına göre topluluk EOS’u Ethereum ile karşılaştırıyor ve ona gerçek bir rakip olarak görüyor. Ayrıca son zamanlarda bir çok olumlu haberi de beraberinde getirdi. Bunlardan sonuncusu olarak eToro‘nun EOS yatırım yapma kararı ve Blockchain Capital‘in EOS’a 100 milyon dolar yatırım yapacağı gösterilebilir.

Ayrıca açıklamaya göre bir çok kişi EOS fiyatını Ethereum fiyatı ile karşılaştırıyor. Şu anda Ethereum’un 680 dolar civarında olduğun düşünüldüğünde 18 dolarlık EOS yatırımcılara kelepir geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları