Kripto HaberleriHaberlerEric Conner: Madencilik Yapanları Pek Önemsememek gerek!

Eric Conner: Madencilik Yapanları Pek Önemsememek gerek!

Takip et

ETH Founder’in kurucusu Eric Conner, kripto para madencilerine gerekenden daha fazla değer verildiğini ve 2 yıl sonra kripto para madencilerine değer verenlerin yaşanacak değişimlerin ardından pişman olacaklarını iddia etti. Kripto para madenciliğinin son dönemde düştükçe düşmesi ve zorluğun artış göstermeyi sürdürmesinden kaynaklı olarak sektörde daralmaya sebep olması kripto para madenciliği karşıtlarını bir araya getirdi.

ETH Founder’in kurucusu Eric Conner ise kripto para madenciliğinin 2 yıl sonra madencilere ihtiyacı olmayacak olduğunu ve bugün madencilik yapanların 2 yıl sonra piyasada bir önemlerinin kalmayacak olduğunu, insanların gereğinden daha fazla değer verdikleri madencilerden korkmamalarını iddia etti.

Madencilerin piyasadan silinmesinin 2 yıl sonra bir önem teşkil etmeyecek olduğunu, etkisinin bile hissedilmeyecek olduğunu iddia eden Eric Conner, yatırımcıların ise 2 yıl sonra bugüne oranla daha iyi gelire sahip olup olmayacak oldukları hakkında açıklama yapmadı. Conner’in bu açıklamalarına madencilik yapan kripto para madencileri ise tepki gösterdi. Eric Conner sektörde tanınan isim olmamasına rağmen yaptığı yorumlar ilgi görüyor ve sektörde bulunanlar tarafından takip ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları