coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizEski BitMEX CEO’su Arthur Hayes’ten Bitcoin İçin İddialı Paylaşım! “Aralık Ayında Ralli..."

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes’ten Bitcoin İçin İddialı Paylaşım! “Aralık Ayında Ralli…”

BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes‘ten yeni Bitcoin paylaşımı geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasına dair yaptığı cesur açıklamaları ve tahminleriyle dikkat çeken BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes‘ten yeni paylaşım geldi.

BTC için cesur bir tahmin daha yapan Hayes, yükseliş trendinin devam edeceğini iddia etti.

Esprili bir paylaşım yapan Hayes, FED Başkanı Jerome Powell‘ın yaklaşan konuşmasına ve faiz beklentisine atıfta bulunarak Powell’ı yaşlı beyaz adam olarak nitelendirdi.

Yaşlı beyaz adamdan yani Powell’dan hediyeler yani güzel haberler almaya hazır olduğunu belirterek şakacı bir şekilde “ben yaşlı beyaz bir adamın bana hediyeler vermesine hazırım” dedi.

Bu noktada Powell’ın cesur bir hamle yaparak Aralık ayında faiz oranlarını düşürmesini ve Bitcoin’i yeni zirvelere taşımasını beklediğini belirtti.

“Aylardan Aralık ve seni bilmem ama ben yaşlı beyaz bir adamın bana hediyeler vermesine hazırım: JAYPOW kahrolası oranları düşürdü ve BTC’yi aya gönderdi”

Bitcoin için Aralık ayının tarihsel önemi bulunuyor. Aylık bazda bakıldığında Aralık ayını çoğunlukla negatif kapatırken, son on üç yılın sekizinde Bitcoin, dördüncü çeyreği yeşil bölgede tamamladı. Özellikle Ekim ve Kasım aylarında pozitif kapanışların ardından bu istatistiksel veri, mevcut Aralık ayı için yatırımcıların yükseliş beklentisini artırıyor.

Bu noktada kripto para topluluğu Powell’ın açıklamalarının gerçekten de BTC‘yi bu Aralık ayında yeni zirvelere taşıyıp taşımayacağını takip ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail