binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEski BitMex CEO'su Arthur Hayes'ten Solana Fiyat Tahmini! SOL Eski Fiyatına Ulaşabilecek...

Eski BitMex CEO’su Arthur Hayes’ten Solana Fiyat Tahmini! SOL Eski Fiyatına Ulaşabilecek Mi?

Eski BitMex CEO'su Arthur Hayes, Solana'nın (SOL) 100 dolar sınırını aşma olasılığını X hesabında paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Eski BitMex CEO’su Arthur Hayes, Solana’nın (SOL) 100 dolar sınırını aşma olasılığına odaklanarak bu hafta sonu potansiyel bir altcoin sezonuna işaret etti.

Eski BitMex CEO’su Arthur Hayes, Solana’nın (SOL) 100 Doları Aşacağını Öngörüyor

Sosyal medya üzerinden beklentilerini paylaşan Hayes, olumlu piyasa hareketlerinin yaşanacağı bir hafta sonu için çağrıda bulundu.

Piyasa trendlerine ilişkin keskin öngörüleriyle tanınan Hayes, şu anda 65,2 dolardan işlem gören SOL’un önümüzdeki günlerde %66,6’lık şaşırtıcı bir büyüme yaşayabileceğini öne sürüyor.

Bu tahmin, Solana’nın Ekim ortasından bu yana %200’ün üzerinde kayda değer bir artışa tanıklık ederek son iki aydaki etkileyici yükselişinin ortasında geldi.

Hayes’in tahminleri doğru çıkarsa, bu popüler token için önemli bir dönüm noktası olabilir.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Coinbase'den Cüzdan Hizmeti

Bitcoin’in (BTC) sürekli olarak yerel zirvelere ulaştığı ve şu anda 44.000 dolar civarında fiyatlandığı düşünüldüğünde, Hayes’in altcoinlere yönelik iyimserliği önem kazanıyor.

Piyasa koşullarının Hayes’in beklentileriyle uyumlu olması, altcoin sezonunun hafta sonu ivme kazanma olasılığını ortaya koyuyor.

Kripto topluluğu Hayes’in tahmininin sonucunu beklerken, dikkatler Solana’nın performansına ve 100 dolar bariyerini aşma potansiyeline odaklanmış durumda.

Tüm kripto yatırımcıları ve meraklıları, bir altcoin sezonunun başlangıcına işaret edebilecek gelişmeler için piyasayı dikkatle gözlemliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail