binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEski BlackRock Üst Düzey Yöneticisi, Bitcoin Spot ETF Onaylanınca BTC Fonlarına 150-200...

Eski BlackRock Üst Düzey Yöneticisi, Bitcoin Spot ETF Onaylanınca BTC Fonlarına 150-200 Milyar Dolar Girecek Dedi, Tarih Verdi

BlackRock eski üst düzey yöneticisi Steven Schoenfield, Bitcoin ETF'lerinin onayıyla ilgili ilgici çekici tahminlerde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BlackRock’ta eski bir genel müdür olan Steven Schoenfield, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önümüzdeki üç ila altı ay içinde bir Bitcoin spot borsa yatırım fonunu (ETF) onaylayacağını tahmin ediyor.

Schoenfield bu tahmini, CCData’nın Londra’daki Dijital Varlık Zirvesi’nde ETF’lerle ilgili bir panel tartışması sırasında yaptı.

Schoenfield, SEC’in herhangi bir şirkete ilk hamle avantajı sağlamaktan kaçınmak için tüm ETF başvurularını aynı anda onaylayacağına inanıyor. Schoenfield ayrıca SEC’in bekleyen birkaç ETF başvurusuna ilişkin kararları erteleme kararının olumlu bir işaret olduğunu, zira düzenleyicinin artık başvuruları tamamen reddetmek yerine yorum istediğini belirtti.

İlgili Haber  Santiment Analistleri: "Bu Üç Altcoinde Volalite Her An Tavan Yapabilir"

Schoenfield, “Bir Bitcoin spot ETF’si onaylanırsa, Bitcoin yatırım ürünlerine üç yıl içinde 150 ila 200 milyar dolarlık bir giriş olabilir ve bu da Bitcoin ürünlerinde yönetilen mevcut varlıkları ikiye ya da üçe katlayabilir” dedi.

Bu tahmin, kripto para piyasasının Bitcoin ETF’leri için düzenleyici onayı heyecanla beklediği bir zamanda geldi. Bununla birlikte Ethereum Vadeli İşlemler ETF’leri Pazartesi faaliyetlerine başlamıştı ancak şimdiye kadar beklenen ilgiyi göremediler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail