AnalizEthereum

Etehreum Yeni Bir Boğa Koşusuna Mı Hazırlanıyor?

Yükselişe geçerek yatırımcıların ilgisini çeken ETH için kritik seviyeler neler? Ünlü analist yorumladı!

Bitcoin’le birlikte yükselişe geçen ve bakışları yeniden üzerinde toplayan Ethereum’dan umutlu gözüken analistlerin sayısı giderek artıyor.

Konuyla ilgili olumlu görüş bildiren isimlerden biri de ünlü analist Cole Petersen oldu. Petersen, 2. en değerli kripto para biriminin beklenen boğa rallisinin fitilini ateşlemesi için ihtiyaç duyduğu önemli seviyelere temas etti.

Paylaştığı analizde Bitcoin’in 11 bin dolarlık direnç seviyesini aşması halinde Ethereum’un da 360 dolarlık direnci kırabileceğini daha önce belirten analist, bu seviyenin aşılması durumunda ETH için bir sonraki basamağın 380 ila 400 dolar seviyeleri olabileceğini belirmişti.

Petersen ayrıca 380 ve 400 dolarlık seviyelere takılmasının ETH’ye büyük oranda darbe vuracağını belirterek boğalara seslendi ve güçlü yükseliş için direnç seviyesini aşmanın şart olduğunu ifade etti.

Önümüzdeki birkaç gün içinde Bitcoin ve Ethereum’un gidişatı, kısa vadeli görünümlerini anlamak için hayati önem taşıyacak.

diyen analist paylaştığı grafikle önemli seviyeleri işaret etti:

Tüm bu risklere rağmen ETH’nin beklenen ralli koşusu için sağlam bir zemine sahip olduğunu belirten analist, Bitcoin’den güç alarak ivmelenen ve an itibarı ile 374 dolardan işlem gören ETH’nin önümüzdeki günlerde daha da yükseleceğine inanmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu