Ethereum

Ethereum 2.0’a Geçiş İçin Büyük Bir Dönüm Noktası Aşıldı!

Proof of Stake mekanizmasını benimseyecek Ethereum 2.0 için oldukça büyük bir dönüm noktasının aşıldığı bildirildi.

Ethereum’un Proof of Stake (PoS) mekanizması için oluşturduğu ETH 2.0 adresindeki coin miktarı 10 milyon adet ETH’yi aşarak önemli bir dönüm noktasını geride bıraktı.

Bununla birlikte bu dönüm noktası, Ethereum’un Proof of Stake mekanizmasına geçmeden önceki son testnet’i için az bir zaman kalmışken aşıldı.

Ethereum 2.0 Yatırma Adresindeki Kripto Para Miktarı 10 Milyon ETH’yi Aştı

10 Mart tarihinde Ethereum topluluğu Proof of Stake mekanizması için stake edilen coin miktarında bir dönüm noktasının aşılmasını kutluyor.

Yeni ETH mekanizması için ilk yatırma adresi bakiye olarak 10 milyon adet Ether tokenini aştı.

Adreste bulunan coinlerin toplam değerleri 26 milyar dolar civarında seyrediyor.

Bununla birlikte dünyanın en büyük ikinci kripto parasının sirkülasyonda bulunan miktarının önemli bir kısmı da bu kontratta kilitlenmiş bulunuyor.

Bu Ethereum 2.0 yatırma adresi, 23 Kasım 2020 tarihinde yeni Proof of Stake mekanizmasının hayata geçirilebilmesi için zemin görevi görmesi amacıyla başlatılmıştı.

ETH’nin Son Testnet’i Olan Kiln Hayata Geçti

10 milyon token barajının aşılmasından hemen sonra ETH geliştiricileri de yeni PoS sisteminin testlerini hızlandırmışa benziyor.

ETH geliştiricisi Marius van der Wijden, PoS sistemine geçiş öncesi son testnet olan Kiln ağının başlatıldığını duyurdu.

Geliştiriciye göre bu test tamamlandıktan sonra ETH geliştiricileri Ropsten, Rinkeby ve Goerli gibi testnet’leri birleştirmeye başlayacak.

Bununla birlikte van der Wijden, tüm ETH topluluğunu yeni testnet’in sağladığı fırsatları denemeye çağırdı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu