Ethereum

Ethereum 264 Dolar Seviyesinde Alıcı Arıyor

Bitcoin fiyatı, Ethereum fiyatında yaşanan yükseliş sonrasında harekete geçti.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in hemen arkasından Ethereum’da yükseliş gördü. Yatırımcılar için kısa vadede çok büyük kazanç beklentileri yaratmayan, ancak yükseliş beklentisi olan ETH’nin bu yükselişi ile beraber 300 dolar hedeflerine bir adım daha yaklaşılmış oldu.

Son 24 saat içerisinde özellikle ABD ve Çin arasında yaşanan tartışmalar, piyasada altın fiyatının rekorları birbiri ardına kırıyor olması gibi sebeplerin bu yükselişlerin ana sebeplerinden olduğu tahmin ediliyor.

ABD’den gelen haberler kısa vadede çok sayıda kripto para yatırımcısının Ethereum yerine Bitcoin almaya devam edeceğini gösteriyor olsa da, özellikle Çin anakarasında Ethereum’a güvenen yatırımcı sayısının da az olmadığı açıkça görülmekte. 264 dolar seviyesinde işlem gören ETH’nin bir sonraki adımı 300 dolar olabilir mi? Sorusunun yanıtı ise gizemini koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu