Kripto HaberleriEthereumEthereum 290 Dolara Yükseldi!

Ethereum 290 Dolara Yükseldi!

Takip et

Ethereum fiyatında bugün öğle saatlerinde yeni bir yükseliş hamlesi tüm altcoinler arasında en fazla değer kazanan altcoin olması ile Ethereum’u ön plana çıkardı. Bitcoin son zamanlarda sürekli değişken fiyatından dolayı kripto para yatırımcılarının ”acaba Bitcoin 10.000 dolar olacak mı?” sorularının yanında Ethereum yatırımcıları da ”Ethereum 300 dolar olacak mı?” sorularını sormaya başlamışlardı. Bugün 300 dolara kadar yakınlaşan ETH, 290 doları gördü ve fiyatında olan bu artış yakın zamanda kripto para yatırımcılarının daha fazla ilgisini çekti.

Ethereum fiyatı ne kadar oldu? Tartışmalarının ortasında kalan bazı kripto para yatırımcıları 290 dolar seviyesinden satış mı, yoksa alım mı yapılması gerektiği konusunu sorarken, bu seviye için analistlerin düşüncesi yatırımcının kendilerinin karar vermesi ve bu seviyeden sonra 300 doları geçmesi durumunda ETH fiyatında durdurulamaz bir artışın devam etmesinin mümkün olabileceği yönünde.

Bitcoin artmaya devam ettiği sürece Ethereum fiyatının artmaya devam edecek olduğunu belirten kripto para analistleri bu seviye için alımda yapılabilecek olduğunu ancak kısa vadeli yatırımcıların daha çok büyük yatırımları bu seviyeden yapmamasını önerdiklerini belirtiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları