Kripto HaberleriAnalizEthereum 350 Doları Gördü Yüzde 13 Değer Kazandı

Ethereum 350 Doları Gördü Yüzde 13 Değer Kazandı

Takip et

Çok değil bundan 6 ay önce 81 dolar seviyelerine kadar gerileyen Ethereum, hem yatırımcısına hem de madencilerine zor anlar yaşatmıştı. 100 doların altına gerilemesi ile beraber yatırımcıların oldukça fazla güvenini kaybeden Ether, son birkaç ayda kaybettiği bu güveni fazlasıyla kazanmış durumda.

Gün içerisinde 350 dolar seviyesini gören ETH, en önemli direnç noktalarından birini kırmaya çalışıyor. An itibarı ile 347 dolar seviyesinde işlem gören en büyük altcoin, 36 milyar dolarlık piyasa hacmi ile kendinden sonra gelen XRP’ye 16 milyar dolar fark atmış durumda.

24 Saatlik olarak yüzde 13 seviyelerinde değer kazanan Ethereum, en büyük ikinci kripto para olarak BTC’nin sert yükselişlerine sessiz kalmayan kripto para oldu. Ayrıca geçtiğimiz 24 saate baktığımız zaman ETH’nin fiyat aralığının 315 ile 350 dolar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Ethereum özellikle altcoin rallisinin başlayabilmesi için önemli bir rol oynuyor. Ether’deki yükseliş piyasadaki diğer altcoinlere yatırım yapılmasının da önünü yakın zamanda açabilir.

Ethereum fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Ethereum fiyatı

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları