Altcoin

Ethereum Balinalarının Bugün En Fazla İşlem Yaptığı Düşük Piyasa Değerli Altcoinler Neler?

Paylaşılan verilere göre en büyük Ethereum balinaları bugün en fazla bu düşük piyasa değerli altcoinler ile işlem yaptı.

Dünyanın en büyük kripto para balinalarının cüzdan aktivitelerini izleyen WhaleStats, Ethereum balinalarının bugün en fazla işlem yaptığı küçük piyasa değerli altcoinlerini paylaştı.

En büyük 2.000 ETH balinasının cüzdanları incelendiğinde bu balinaların en fazla işlem yaptıkları altcoinler şu şekilde sıralandı:

  1. DOSE (DOSE)
  2. DappRadar (RADAR)
  3. Populous (PPT)
  4. APY.Finance (APY)
  5. Lootex (LOOT)
  6. Hyve (HYVE)
  7. Ripio Credit Network (RCN)
  8. Meme Inu (MEME)
  9. Unitrade (TRADE)
  10. DEMOS (DOS)

Balinaların Elinde En Fazla Bulunan Altcoin Shiba Inu Olmuştu

Bununla birlikte, piyasa değeri fark etmeksizin en fazla işlem yaptığı token The Graph (GRT) oldu. Balinaların en fazla işlem yaptığı dünkü token ise Chainlink’ti (LINK).

ETH balinalarının elinde en fazla bulunan altcoin ise kısa bir süre önce Shiba Inu (SHIB) olmuştu. Bunun öncesinde balinaların cüzdanlarında en fazla tuttukları token ise FTT’ydi.

İlgili Haber
Bu Meme Token, Ethereum Balinalarının En Fazla Yatırım Yaptığı Kripto Para Haline Geldi!

Son 24 saatte balinaların en fazla satın aldığı coinler arasında ise MANA, MKR, UNI, SHIB ve GRT dikkat çekti. Balinaların en fazla elinden çıkardıkları kripto paralar ise yine MKR, SHIB, GRT, UNI ve AXS oldu.

En Büyük Ethereum Balinasının Elinde 17 Milyar Dolarlık Kripto Para Var

Dünyanın en büyük Ethereum balinası olan “Light” isimli cüzdanda toplamda yaklaşık 17 milyar dolarlık kripto para var.

Bu balinanın cüzdanında 885 milyon dolarlık Shiba Inu tokeni bulunuyor ve balinanın cüzdanında en fazla yeri de SHIB tutuyor. Balinanın en fazla sahip olduğu ikinci altcoin ise 230 milyon dolar ile CRO oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu