EthereumHaberlerShiba Inu

Ethereum Balinalarının Gözü Hala Bu Altcoinde!

ETH balinaları son dönemde yaptıkları SHIB alımlarıyla sık sık gündeme geliyorlar.

Yüksek meblağlı kripto para aktarımlarının yakın takipçisi olan WhaleStats en büyük ETH balinalarından birinin portföyüne hatırı sayılır miktarda Shiba Inu eklediğini bildirdi.

Gimli” isimli Ethereum cüzdanının sahibi, en iyi 5 kripto yatırımcısı arasında gösteriliyor. Bu son alımla 442,637,867,858 SHIB tokenı yatırımlarına dahil eden balina an itibarı ile toplamda 1 trilyon SHIB tokenına sahip olmuş oldu. Portföyünün çoğunu Ethereum’da değerlendirdiği bilinen balina bu defa şaşırtıcı miktarda Shiba Inu satın almak için tek bir işlem gerçekleştirdi.

Söz konusu alımın dolar karşılığı 11.561.701 olarak kayıtlara geçti. Balinanın sahip olduğu toplam SHIB değeri ise tam 38.1 milyon dolara karşılık geliyor.

Başka Hangi Jetonlarla İlgilendiği Merak Konusu Oldu

“Gimli”nin söz konusu alımından sonra sahip olduğu diğer kripto hodları merak konusu haline geldi. Balinanın çoğunlukla Metaverse ile ilgili jetonlara yatırımlar yaptığı öğrenildi.

SHIB, Balinalar Arasında Büyük İlgi Görüyor

Genel olarak en iyi 100 Ethereum balinasının özellikle son zamanlarda yaptıkları SHIB alımları oldukça dikkat çekici. Buna göre balinalar portföylerinin %17.42’sini SHIB’de tutuyor. Bu da fiat eşdeğerinde 1.558.453.796 dolara karşılık geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu