coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Classic (ETC) Twitter Hesabı Askıya Alındı: Cardano Kurucusu Dalga Geçti!

Ethereum Classic (ETC) Twitter Hesabı Askıya Alındı: Cardano Kurucusu Dalga Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ETC yöneticisi Bob Summerwill, attığı bir tweette, Ethereum Classic Twitter hesabı olan eth_classic‘in askıya alındığını belirtti.

Twitter herhangi bir bilgi vermediği için bunun nedeninin belirsizliğini koruduğunu belirtti. “Bunun muhtemelen otomatik bir yanlış eylem olduğundan şüpheleniyorum.

Tartışmalı hiçbir şey paylaşılmadı. Bir itiraz başvurusunda bulunduk. Bizi birilerinin şikayet ettiğinden şüphelenmiyorum,”dedi.

Cardano Kurucusu Ethereum Classic (ETC) ile Dalga Geçti

Haberi alan Cardano‘nun kurucusu Charles Hoskinson bir tweet attı:

“Bu haber birkaç dakika önce masama geldi. eth_classic Twitter hesabı cidden askıya mı alındı?”

Bir Twitter kullanıcısı hesabın geri alınması için itirazda bulunulmasını önerdiğinde, Hoskinson dalga geçerek şöyle dedi: “Eminim 70 sayfalık bir e-posta alacaklardır,” dedi.

Şu anda askıya alınmış olan Ethereum Classic projesinin ana hesabı geçtiğimiz aylarda tartışmalara karışmıştı.

Charles Hoskinson, Twitter hesabının sahibi olduğu konusunda ısrarcı olmakla suçlandı.

Hoskinson, ana Ethereum Classic Twitter hesabının (600.000 takipçisi olan) sahibi olduğunu ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için ETC topluluğuna devretmeyeceğini ileri sürdü.

Hatta satmayı bile düşünmediğini belirtti. Summerwill 6 Eylül’de attığı bir tweet’te “Bunun yerine ETC’ye zarar vermeyi seçiyor” diye yazdı.

İlgili Haber  Cardano (ADA) Ethereum'u ETH Geçebilir Mi? Ünlü Kripto Fenomeni Açıkladı!

Ethereum Classic hesabının Temmuz 2016’daki başlangıcından bu yana 600.000’den fazla takipçisi vardı ve 15 Eylül’e kadar Ethereum Classic hakkında paylaşım yapmak için kullanılıyordu.

Hesap şimdi Ethereum‘a benzer ancak Cardano’ya bağlı bir iş kanıtı (PoW) Blockchain olan ERGO için yeni topluluk sayfası olarak yeniden tasarlandı.

Hoskinson Ethereum Classic’i amacı olmayan ölü bir proje olarak nitelendirerek eleştirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları