Kripto Para

Ethereum Classic Saldırıları 1.1 Milyon Dolar Kayıp Yaşattı!

%51 saldırısı panik sebebi.

Ethereum Classic %51 ağ saldırısından kaynaklanan problemler devam ediyor. Yatırımcıların tüm güvenini sarsan son %51 saldırısının ardından neler olacağı ve Ethereum Classic’e güvenin tekrar nasıl oluşacak olduğu konusu piyasada meraklı yatırımcıların 5 dolara gerileyen Ethereum Classic fiyatının tekrar nasıl yükselecek olduğu paniğini de yaratmışa benziyor. Yatırımcıların bir bölümü fiyatın 5.45 dolardan 5 dolara kadar gerilemesinin büyük değer kayıpları yaratmadığını, 1.1 milyon dolarlık kayıpların ise tekrar yerine konmasının bazı kripto para borsaları ve yatırımcılar için Ethereum Classic listelenmesini etkileyebilecek konulardan birisi.

Ethereum Classic saldırısı neden riskli?

%51 saldırısı olduğunda milyonlarca dolarlık kayıplar görmek mümkün ve tüm bu kayıplar kısa süre içerisinde olabilir. Yatırımcıların kripto para fiyatları konusunda ve kripto para piyasa hacmine olan güvenlerini zedeleyen bu saldırıların her zaman olmadığı, belirli zaman aralıkları ile düşük piyasa hacmine sahip kripto paraları yakından ilgilendirdiği panik sebebi. Yatırımcılar ise %51 saldırısını sonradan öğrendikleri için çoğu zaman fiyatlar ve piyasa hacmi düştüğünde bu saldırılardan haberdar olabiliyorlar.

Ethereum Classic saldırılarında toplam kayıp 1.1 milyon dolar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu