Kripto HaberleriEthereumEthereum (ETH) 300 Doları Aştı!

Ethereum (ETH) 300 Doları Aştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırımcısına özellikle geçtiğimiz yıl oldukça fazla zarar ettiren Ethereum, son zamanlarda Bitcoin’in hareketlerine bağlı olarak yukarı yönlü bir artış sergiliyor. Genelde BTC hareketleri ile şekillenen altcoinlerin en büyüğü olan ETH, Bitcoin’in sert yükselişlerinden doğrudan etkilendi.

An itibarı ile 300 dolarlık önemli direnç seviyesini kıran ve 304 dolar seviyelerinde işlem gören ETH, 24 saatlik grafiğe bakıldığı zaman yüzde 8 oranında değer artış yaşamış durumda.

Bu artış ile beraber yatırımcısı kadar madencisinin de yüzünü güldüren Ether, 32 milyar dolarlık piyasa hacmi ile en yakın rakibi olan 19 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip XRP’den çok önde gözüküyor.

315 milyar dolar seviyesine yükselen kripto para piyasa hacmi ile beraber tüm kripto para birimleri yeşil renge bürünmüş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları