Ethereum

Ethereum (ETH) Koptu Gidiyor! Günlük Kazanç Yüzde 10

Ethereum fiyatı 189 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı.

Ethereum yayın saatine göre 189 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayarak yatırımcısını sevindirdi. Son 24 saatlik yükselişlerin yüzde 10’u bulduğu ETH, an itibarı ile tüm kripto para piyasasını yukarı yönlü hareketlendiriyor.

Bitcoin’in 24 saatlik yükselişi yüzde 3 seviyelerindeyken ETH’nin yükselişi diğer tüm kripto paraları gölgede bıraktı. 174 dolar seviyelerine denk gelen 200 günlük hareketli ortalamasının üzerine çıkan Ether, hem bu olaydan sonra hem de geliştirici ekibin ETH 2.0 güncellemesi yolunda önemli bir adımı tamamlama haberinden sonra yukarı yönlü fiyatlanmaya başladı.

Direnç noktası ETH’de 190 ve 200 dolar seviyelerinde olurken BTC’nin 7450 dolar seviyesine çıkması durumunda bu dirençlerin hızlıca kırılacağı tahmin ediliyor.

*Uyarı: FOMO (fırsatı kaybetme korkusu) etkisine kapılıp yükselen bir ürüne yatırım yapmak son derece risklidir. Bu gibi durumlarda piyasanın sakinleşmesinin beklemek en doğrusu olacaktır. Panik veya heyecana kapılarak yapılan yatırımlar çoğu zaman yatırımcıların zarar etmesine sebep olur. Unutmayın bir ürün yükselirken satılır, düşerken alınır ve her zaman yatırımcıya yeni fırsatlar sunar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu