coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum (ETH) Tabanlı Altcoinlerde Sert Düşüş! Yeni Trend Bitti Mi?

Ethereum (ETH) Tabanlı Altcoinlerde Sert Düşüş! Yeni Trend Bitti Mi?

Ethereum (ETH) tabanlı deneysel token standardı ERC-404 tokenleri PANDORA gibi altcoinler son 24 saat içerisinde sert düşüşler yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde Ethereum (ETH) tabanlı deneysel token standardı ERC-404 tokenleri yaşadıkları yükselişlerle yatırımcıların dikkatini çekti.

Bu noktada ERC-404 tokenleri muazzam bir yükseliş kaydederken, yatırımcıların ilgisi yavaş yavaş azalmaya başlamış görünüyor.

Zira Coingecko verilerine göre, son 24 saat içinde ERC-404 sektörü önemli bir düşüş yaşandı ve genel piyasa değerinde de düşüşler yaşandı.

CoinGecko verilerine göre, son 24 saat içerisinde RUG %21,6 oranında düşüş yaşarken, PANDORA %28,9 oranında, DEFROGS ise %26,8 oranında düşüş yaşadı.

ERC-404 Tokenleri Nedir?

ERC-404 tokenleri, Ethereum üzerinde ERC-20 ve ERC-721’i karıştıran deneysel bir standarttır ve henüz Ethereum’un bir parçası değildir.

ERC-404 tokenleri, son zamanlarda Ethereum ekosisteminin son dönemde en dikkat çeken unsurlarından oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail