Ethereum

Ethereum Fiyatı 145 ABD Dolarından Alıcı Buluyor

Ethereum yeni dönemde kendisine alıcılar arıyor olsa da 2020 yılında istenen performansa ulaşıp ulaşamayacak olduğu bir muallak.

Nexo

Ethereum güncel piyasa fiyatının 145 dolardan alıcı buluyor olması ve sadece birkaç ay önce 200 dolar üzerinde olması yatırımcıları endişelendirdi. Birçok Ethereum sahibi olan kimse yatırımlarının değerinin daha fazla düşüp düşmeyecek olduğu konusunda soru işaretine yanıt arama içerisinde olsa da bazıları da fiyatların ne zaman değer kazanabileceğini sorgulamaya başladı.

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler doğrultusunda Ethereum fiyatının hemen 200 dolara çıkması beklenmiyor olsa da kısa vadede bu seviyesini koruyabileceği veya 130 dolarlı fiyat seviyelerine düşmesinin mümkün olabileceği tahmin edilmekte.

Bitcoin eğer ki 6.000 dolar altına geriler ise Ethereum fiyatında da 135-140 dolar arası seviyelerin görülmesinin mümkün olabileceğine inanılıyor.

Eğer kısa vadede yükseliş olursa ETH’nin daha çok değer kazanmasının önünde engel kalmayacak.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı