Ethereum

Ethereum Fiyatı 180 Dolara Yükseldi!

Ethereum bir süredir 169 dolar seviyesinde seyreden fiyatı 180 dolara yükselebildi.

Nexo

Ethereum güncel fiyatı ve 2. büyük kripto para olması dolayısıyla piyasa açısından çok önemli bir kripto para ve yatırımcıların büyük bölümü Ethereum almaya devam ediyor. ETH hakkında son yıllarda giderek artan yatırımcı sayısına rağmen 1. sırada her zaman için bugüne kadar BTC kaldı. 1. sıranın sahibi Bitcoin’in ardından en fazla değer kazandırması beklenen kripto para olarak Ethereum fiyat artışları görüyor ve beraberinde diğer altcoinler ile birlikte yükselmeye devam ediyor.

Bitcoin ve Ethereum arasında kararsız kalanların sayıları son 1 yıldır azalsa da büyük oranda BTC yatırımcılarının sayısı arttı. Ethereum sahibi olanlar son günlerde yaşanan düşüşlerin hemen arkasından %5 değer kazanan fiyat ile 180 dolar seviyesini tekrar gördüler.

180 dolar seviyesine yükselen ETH fiyatının yakın zamanda daha çok artmasının mümkün olabileceği ve fiyatın yükselmeye devam edebilecek olduğu tahmin ediliyor. Analistlere göre ayı piyasasındaki kripto paranın gelecek birkaç ay içerisinde diğer altcoinler arasından bir anda çıkış yaşaması mümkün ve bunu yaparken altcoin fiyatlarını da kendisi ile birlikte arttırabilecek bir kripto paradan söz edilmekte.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı