Ethereum

Ethereum Fiyatı 168 Doların Altına Düşecek Mi?

Ethereum fiyatının 168 dolar altına düşüp düşmeyeceği merak konusu.

Ethereum fiyatı 220 dolardan 168 dolara düşerken, kripto para yatırımcıları fiyat düşüşlerinin ne kadar süre devam edecek olduğunu merak ediyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında bazı soru işaretleri olsa da yatırımcılar Bitcoin fiyatından sonra en çok Ethereum fiyatının ne olacağını ve ne kadar düşüş olabilecek olduğunu merak ediyor. Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen çok fazla yatırımcı olsa da bazı yatırımcılar Ethereum fiyatının 160 dolar altına düşebilecek olduğunu düşünüyor.

Ethereum fiyatının 220 dolardan 168 dolara düşmesi sonrasında kripto para birimi sahipleri daha fazla düşüş olabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğu ancak beraberinde düşüş yaşamasının mümkün olduğu belirtiliyor. Bu da altcoin fiyatlarını etkileyecek çok önemli bir konu olduğu için Ethereum fiyatı daha çok Bitcoin fiyatındaki düşüş ve yükseliş eğilimlerine bağlı olarak değişecek.

Ethereum neden düştü?

Ethereum fiyatının düşmesinin arkasında en fazla önemli sebep Bitcoin fiyatının 1800 dolardan fazla düşüş yaşaması var. Bitcoin fiyatının düşüş yaşaması sonrasında ETH fiyatında ve diğer altcoin fiyatlarında daha büyük düşüşler olması beklenen bir sonuç.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu