Ethereum

Ethereum Fiyatı Yeniden 400 Dolar Sınırına Dayandı!

Ethereum fiyatında hareketlilik sürüyor.

Kısa süre içerisinde çok büyük değişim gören altcoin fiyatları özellikle yükseliş yönünde hareket etmesi ile yatırımcılarının dikkatini çekmişti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatında yaşanan yükseliş özellikle yatırımcıların dikkatini çekerek yeni yatırımlar yapılmasına sebep olmuştu. Bitcoin fiyatındaki yaşanan yükseliş şimdilik son buldu ve tersine döndü ancak Ethereum fiyatında bugün son 24 saat içerisinde ortalama %3.66 oranında yükseliş görüldü.

396 dolar seviyesine yeniden yükselen ETH’nin güncel piyasa fiyatı özellikle de 400 dolar seviyesine yeniden dayanarak yatırımcılara “alım” yönünde bir imkan daha tanıdı.

Analistlere göre 400 dolar seviyesini her an görebilecek olan Ethereum fiyatının bu dönemde yatırımcılara alım fırsatı sunuyor olması muhtemel. Ancak 450 dolar seviyesi beklentilerinin tutup tutmayacak olduğu ise henüz şimdilik büyük bir belirsizlik içerisinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu