Kripto HaberleriEthereumEthereum Fiyatında %8'lik Düşüş Yaşandı

Ethereum Fiyatında %8’lik Düşüş Yaşandı

Takip et

Piyasada düşüş rallileri birbiri ardına devam ederken en son Ethereum fiyatında yeni bir düşüş yaşandı. Kripto para birimlerinin değerindeki düşüşleri yakından izleyen kripto para analistleri fiyatların daha çok değer kaybedip kaybetmeyecek olduğu konusunda soru işaretlerine yanıt aramayı sürdürürken, yatırımcılar ise en güvenilen 1. altcoin olan Ethereum’un bu değer kaybının ‘iyiye işaret olmadığı’ yönünde görüş bildirdiler.

Bazı Ethereum yatırımcıları %8’in %18 olmasından korktuklarını ancak ellerindeki kripto para birimlerini tutmayı sürdürdüklerini belirttiler. Ethereum piyasa hacmi oranı ise 130 dolara gerileyen fiyatının hemen arkasından düşerek 14 milyar dolarlı fiyat seviyelerine geriledi.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar sürecek olduğu altcoin fiyatlarının da ne kadar düşmeye devam edeceğini belirleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları