HaberlerKripto Para

Ethereum Fiyatını Alt Üst Eden Celsius’dan Yeni Açıklama: “Çözüm Bulmaya Kararlıyız!”

Celsius çözüm bulmak için çalıştıklarını belirtti.

Geçtiğimiz hafta başında kripto para piyasasının koşullarını gerekçe göstererek para çekme işlemleri dahil tüm hizmetlerini durduran kripto para borç verme platformu Celsius Network’ten yeni bir açıklama geldi.

İlgili Haber
Beklenen Celsius Fırtınası Resmen Koptu: Bütün İşlemler Durduruldu, Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşe Geçti!

Resmi Twitter hesabından kaleme aldıkları açıklamayı paylaşan Celsius, ekibin platformdaki likiditeyi ve genel operasyonları dengelemek ve istikrara kavuşturmak için daha fazla zamana ihtiyacı olacağını söyledi.

Açıklamada, ekibin yaklaşık bir haftadır paralarını çekemeyen tüm müşterilere bir çözüm bulmak için 24 saat çalışmaya devam ettikleri belirtildi.

Celsius ekibi, yapılması gereken gerekli çalışmalara daha fazla odaklanmak için Twitter Spaces ve AMA’ları duraklattıklarını da açıkladı.

“Para çekme, Swap ve transferleri duraklattığımızdan bu yana bir hafta geçti. Topluluğumuzun, hedefimizin likiditemizi ve operasyonlarımızı istikrara kavuşturmaya devam ettiğini bilmesini istiyoruz. Bu süreç zaman alacaktır.

Bu benzeri görülmemiş zorlukları çözmeye ve topluluğumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye odaklanmak için Twitter Spaces etkinliklerini ve AMA’larımızı duraklatıyoruz.

Şunu tekrar belirtmek isteriz ki, çözüm bulma kararlılığımız sürecek.”

Çözüm bulma konusunda kararlı olduklarını bir kez daha hatırlatan Celsius bu konuda düzenleyiciler ve yetkililerle birlikte çalıştıklarını ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde konuyla alakalı açıklama yapan CEO Alex Mashinsky, ekibin para çekme işlemlerinin dondurulması sorununu çözmek için durmaksızın çalıştığını söylemişti.

İlgili Haber
Celsius CEO'su, Piyasanın Düşmesine Neden Olan Olayla İlgili Son Durumu Paylaştı!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu