Ethereum

Ethereum Hakkındaki 200 Dolar İddiası Korkutuyor!

200 dolar gerçek olursa satışlar patlar.

Ethereum hakkındaki bir süredir ortada dolaşan iddialar kripto para biriminin yakın zamanda değerinin düşebileceğini gösterir nitelikte. Kripto para analistlerinin bir süredir beklentisi Ethereum fiyatının düşmesi ile ilgili yakından ilgili olmasa da fiyatın düşebilecek olduğuna dair birçok farklı iddia var ve bu iddiaların oranı sürekli olarak artıyor.

240 dolar seviyesinde piyasalarda alıma hazır olan Ethereum, bugün 40 dolar değer kaybetmesi durumunda 200 dolar seviyesine düşebilir. Tüm bunlarda kripto para birimi fiyatında ciddi satışlara ve buna bağlı olarak karlılık problemlerini beraberinde getirebilir. Analistlere göre Bitcoin fiyatındaki toparlanma ve geri çekilme süreci henüz bitmiş değil. Eğer Bitcoin fiyatı biraz daha aşağı yönlü hareket eder ve destek seviyelerinin altına düşerse ETH en fazla değer kaybeden kripto paralardan birisi olabilir iddiası yapılıyor.

Bitcoin ve Ethereum fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda iddialar olsa da her zaman bu iddialar gerçek olamayabiliyor. Ethereum’un 40 dolar değerini yakın zamanda kaybetmesi ile ilgili iddialara inanarak satış yapmak fiyatın daha çabuk düşmesine sebep olabilir.

ETH yatırımcıları bu dönemde piyasadaki yerlerini korurlar ise kripto para biriminin değeri konusunda ortada olan birçok farklı iddianın gerçek olamayabileceği de ortaya çıkacaktır. ETH 200 dolara düşecek mi? İddialarına inanarak satış yapanlar belki de yeni bir rekoru kaçırabilir ve karlılık üzerinden zarar girişimine kendi elleriyle parmak basabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu